אבחון וטיפול אונליין

מפגשים טיפוליים בזום. 

*הדברים נכתבו בלשון זכר אבל פונים גם לנשים

כשהגעת לרופא שאיבחן אותך בפעם הראשונה, הוא כנראה אמר:

“אני מצטער לומר שיש לך את מחלת הפרקינסון, שהינה מחלה פרוגרסיבית וברוב המקרים התסמינים שלך יחמירו במשך הזמן. יש תרופות שיעכבו את התהליך, אבל לא ירפאו את המחלה. יש התמכרות לתרופות ותופעות לוואי.”

די מהר ההתנהגות שלך תהפוך להיות פרקינסונית ואתה תהיה קורבן של המחלה. ברוב המקרים הרופא והמטפל יתייחסו אליך ויטפלו בך כאדם חולה פרקינסון.

אבל…ישנה דרך אחרת! ישנן אפשרויות להחליש את המחלה לפני שהמחלה תשתלט עליך.

כן, זהו הזמן שעליך לומר: עצור!

ישנה אלטרנטיבה לדפוסי ההתנהגות של מחלת הפרקינסון. אינך צריך/ה ללכת בעקבות התסריט שנפל עליך.

אתה יכול ללמוד כיצד להיות “לוחם פרקינסון“, ולצאת מההרגלים המזיקים שנוצרו לאיטם.

אתה יכול לשים את מבטחך ברופאים, אבל אתה חייב לקחת אחריות ולהאמין יותר בעצמך! אתה יכול לשנות את מערכת היחסים שלך עם רופאך. לא כחולה מיואש המחפש אחר תרופת הפלא, אלא כמישהו השולט במצב וצריך מעט עזרה. בשלב הזה התרופה שנרשמה לך תהיה אפקטיבית ויעילה יותר.

במטרה לשלב בין גוף-נפש, אלכס יתן לך את הכלים, הטכניקות והתרגילים כדי ללמד ולהדריך אותך כיצד לצאת מהדפוסים הכרוניים של הפרקינסון ולהראות לך כיצד “לעצור” את שיתוף הפעולה עם הסינדרום של המחלה.

המפגש הראשון-האיבחון

לפני שאלכס מתחיל לעבוד עם המטופל, הוא צריך לקבל מידע בסיסי מהמטופל במטרה להחליט האם שיטת ג’יירו-קינטיקס אכן מתאימה ותביא תועלת לאותו אדם.

המפגש הראשוני-הערכת מצב. לפני שמתחילים במפגשים הטיפוליים אלכס שואל את חולה הפרקינסון מספר שאלות במטרה לאמת את דרגת המחלה שלו. במקרים רבים זה יכול להיות “פרקינסוניזם”. במצב הזה ניתן לעשות הרבה במטרה לעכב את התפתחות המחלה ולהגביל את כמות התרופות. 

אלכס בודק את פעולותיך ותגובותיך כאשר הוא מתייחס :לתנועות, למקצבי הגוף, להבעות, לתיאום בין מחשבותיך לדיבורך, לשפת הגוף, ליציבה ולאיזון ביניהם. לאחר מכן אלכס מכין תכנית עבודה המתאימה באופן אישי לצרכיך.

פרטים ליצירת קשר
דואר אלקטרוני: office@parkinson-gk.com
טלפון: 09-9554071
נייד: 054-4686422
כתובת: רחוב דוכיפת 2 רעננה

2020 @ כל זכויות היוצרים שייכים לאלכס קרטן

Skip to content