השיטה והתרגול

שיטה עוצמתית לשיפור איכות החיים

"להקשיב לגופכם, להכיר את דפוסי התנהגותו, לשנות ולשפר את מצבו במספר דרכים וטכניקות"

שיטת ג'יירו-קינטיקס, הינה שיטה חדשנית המטפלת באנשים שאובחנו במחלת הפרקינסון.

דרך היכרות עם כל מערכות הגוף, שפת הגוף ודפוסי ההתנהגות, היא מקנה שיפור משמעותי במצב הפיזי ובאיכות החיים: ליקויי יציבה, קשיים בנשימה, דיבור, הבעה ובעיות נירולוגיות.

תהליך הטיפול כולל בתוכו מספר תרגולים אשר בעזרתם משפרים תחומי חיים שנפגעו:

נשימה- תוך מתן דגש לדרך בה אנו נושמים ההבנה כיצד הנשימה משפיעה עלינו, תגיעו לתפקוד גופני טוב יותר.

מוזיקה- קצב, הקשבה ותנועה, הינם מאפייני מפתח הנותנים לגופכם לפעול באופן טבעי ומשוחרר. דרך המוזיקה נוכל להגיע למצב בו תוכלו לקחת בחזרה את השליטה לידיכם.

תנועה וריקוד- תניחו את המחשבות בצד ותתנו לגופכם לנוע בחופשיות. באמצעות מגוון של צורות ומקצבים תוכלו להרחיב את טווח התנועה שלכם ולנוע בקלות.

ניצוח- ניצוח על תזמורת דמיונית תלמד אתכם להשתמש בידיים, בהבעות פנים, בנשימה ובכל חלקי הגוף. תרגול זה יגרום לכם להשתחרר מהדפוסים אליהם הייתם מקובעים ולפעול בחופשיות.

שולחן טיפולים- זהו המקום להשתחרר ולתת למטפל להכיר את גופכם, וביחד איתכם למצוא את האיזון הטבעי והנכון שלו. באמצעות מגע, תנועות וקצב, נגרום לגופכם להשתחרר ממצבים של תקיעות ונוקשות.

תרגולי ג'יירו-קינטיקס יחזירו אליכם את שמחת החיים, את הביטחון העצמי ויכולות התקשורת. המטופל לומד לקחת אחריות על מצבו תוך הבנת הדרך הנכונה לו להתמודד עם המחלה. מהר מאוד תוכלו להפוך למטפלים של עצמכם ולתרגל את השיטה באופן עצמאי. כל זה תוך הנחיות צמודות של המטפל האישי ובאפס סיכונים!

בואו להיחשף לתהליך חוויתי, מיוחד, ומעל לכל מועיל ומשפר יכולות וביצועים ואת איכות החיים!